Прес-реліз. Новий терморегулятор DEVIreg Touch

 

 DEVI представляє новий смартрегулятор з цифровим таймером.

Поява нового смартрегулятора DEVIreg Touch – це чудова новина для власників приватних будинків, які користуються або планують користуватися електричним кабельним опаленням через підлогу. Він має чудовий зовнішній вигляд, легко встановлюється і найінтуїтивніший в управлінні у порівнянні з іншими моделями на ринку. Великий сенсорний дисплей дає можливість користувачеві надзвичайно точно управляти температурою для оптимального комфорту. Крім того, новий смартрегулятор DEVIreg Touch передбачає можливість економити електроенергію.

Оскільки на ринках багатьох країн Європи кабельні системи електричного опалення зараз широко використовуються як основне джерело опалення у поєднанні з іншими альтернативними рішеннями, виникає і поширюється потреба у сучасному на вигляд і легкому у використанні обладнанні. DEVI виводить на ринок новинку – смартрегулятор DEVIreg Touch, розроблений спеціально для задоволення потреб сучасних користувачів.

Новий терморегулятор DEVI з цифровим інтелектуальним таймером має привабливий зовнішній вигляд і задовольнить потреби найвибагливіших користувачів. Однією з таких потреб є можливість використовувати DEVIreg Touch у поєднанні з рамками різних виробників. Великий сенсорний дисплей доступний і простий у використанні. Чіткі і зрозумілі символи меню і тексти сприяють інтуїтивній навігації для управління кабельною нагрівальною системою. Програма персоналізованого програмування комфортних періодів обігріву встановлюється за декілька секунд і забезпечує оптимальний комфорт на кожен день.

Крім того, DEVIreg Touch має інтелектуальні функції, наприклад, таку як «Відкрите вікно» - автоматичне виключення підігріву підлоги при різкому падінні температури, коли вікно відчиняють для провітрювання. DEVIreg Touch вимикає обігрів, фіксуючи недоцільні втрати електроенергії. Доступ до найнеобхідніших функцій – «Вимикання», «Захист замерзання», «Від'їзд», «Таймер» - здійснюється за допомогою спеціальної кнопки.

«Новий DEVIreg Touch – це продукт, розроблений з урахуванням побажань користувачів. В ході тривалого і ретельного тестування модель неодноразово змінювали та доповнювали з огляду на побажання користувачів. Тепер ми знаємо, що вона повністю відповідає вимогам сучасності. Регулятор має привабливий зовнішній вигляд, ним просто керувати за допомогою сенсорного дисплею, легко утримувати у чистоті і він має багато функцій, що роблять сучасне життя більш легким та комфортним. До того ж на цю модель надається найбільша на ринку гарантія терміном 5 років» - каже Віктор Драчук, керівник напрямку електроопалення DEVI (ТОВ з іі «Данфосс ТОВ»).

Роботу моделі можна протестувати за допомогою віртуального DEVIreg Touch – точної копії цього унікального смартрегулятора. Програму можна знайти на сайті www.touch.devi.ua або завантажити з AppStore або Android market.

Смартрегулятор DEVIreg Touch планується у продажу з серпня 2012 року.